Blog a novinky

Bývanie na Liptove vs. zahraničie

V čom sa môžeme inšpirovať od iných?
> Čítať viac

4 tipy na jarné projekty okolo domu a domácnosti

Ako sa dni predlžujú a počasie otepľuje, jar je ideálny čas vdýchnuť vášmu domovu nový život. Či už plánujete predaj nehnuteľnosti alebo jednoducho chcete zlepšiť svoj životný priestor, niektoré projekty, ktorými si zlepšíte domácnosť môžu mať významný vplyv na...
> Čítať viac

Trendy v bývaní pre rok 2024

Poďme sa spoločne ponoriť do aktuálnych trendov v bývaní a preskúmať, ako sa môžu prejaviť aj vo vašej domácnosti.
> Čítať viac

Toto by ste mali vedieť o investičných nehnuteľnostiach

Ak chcete k svojmu pasívnemu príjmu pristúpiť aktívne, jedna z najpopulárnejších ciest vedie cez investičnú nehnuteľnosť.
> Čítať viac

Ako si vyzdobiť bývanie na Vianoce a zimu

Najlepší spôsob, zabojovať s temnom zimy je vytvoriť si hrejivú vysvietenú domácnosť. Najväčšie sviatky roku k tomu dávajú skvelú príležitosť.
> Čítať viac

Jednoduchosť v domácnosti: o čom je minimalizmus v bývaní

Minimalizmus je vo svojom jadre o odstránení nepotrebného a ponechaní priestoru pre to, na čom skutočne záleží. A v bývaní môže znamenať veľkú zmenu toho, ako sa vo svojom domove cítite.
> Čítať viac

Prečo kupovať nehnuteľnosť počas jesene

Jeseň je čarovné obdobie roka. Farebné mesiace prinášajú spomalenie po letnom hektickom období, nástupe detí do školy a návrate ľudí do práce. Spolu s vývojom na realitnom trhu, dnes už opäť trh praje kupujúcim.
> Čítať viac

Pripravte váš domov na extrémne výkyvy počasia

Náhle a prudké búrky, silný vietor, bleskové povodne, vlny horúčav. Postupne si zvykáme na život v zmenenej klíme. Rozumné je na túto zmeny pripraviť aj naše nehnuteľnosti.
> Čítať viac

Bývať v nájme, alebo si byt kúpiť? Teraz môžete oboje!

Súčasná situácia na trhu s bývaním necháva veľa ľudí vo vyčkávacej situácii, dúfajúc, že sa niečo zmení k lepšiemu. Predvídať vývoj na realitnom trhu je dnes veľmi ťažké. Jedna z mála istôt je fakt, že dlhodobo cena nehnuteľnosti vždy narastá....
> Čítať viac

1 2 3 4 5 6 > >>