Blog a novinky

Trendy v bývaní pre rok 2024

Poďme sa spoločne ponoriť do aktuálnych trendov v bývaní a preskúmať, ako sa môžu prejaviť aj vo vašej domácnosti.
> Čítať viac

Toto by ste mali vedieť o investičných nehnuteľnostiach

Ak chcete k svojmu pasívnemu príjmu pristúpiť aktívne, jedna z najpopulárnejších ciest vedie cez investičnú nehnuteľnosť.
> Čítať viac

Ako si vyzdobiť bývanie na Vianoce a zimu

Najlepší spôsob, zabojovať s temnom zimy je vytvoriť si hrejivú vysvietenú domácnosť. Najväčšie sviatky roku k tomu dávajú skvelú príležitosť.
> Čítať viac

Jednoduchosť v domácnosti: o čom je minimalizmus v bývaní

Minimalizmus je vo svojom jadre o odstránení nepotrebného a ponechaní priestoru pre to, na čom skutočne záleží. A v bývaní môže znamenať veľkú zmenu toho, ako sa vo svojom domove cítite.
> Čítať viac

Prečo kupovať nehnuteľnosť počas jesene

Jeseň je čarovné obdobie roka. Farebné mesiace prinášajú spomalenie po letnom hektickom období, nástupe detí do školy a návrate ľudí do práce. Spolu s vývojom na realitnom trhu, dnes už opäť trh praje kupujúcim.
> Čítať viac

Pripravte váš domov na extrémne výkyvy počasia

Náhle a prudké búrky, silný vietor, bleskové povodne, vlny horúčav. Postupne si zvykáme na život v zmenenej klíme. Rozumné je na túto zmeny pripraviť aj naše nehnuteľnosti.
> Čítať viac

Bývať v nájme, alebo si byt kúpiť? Teraz môžete oboje!

Súčasná situácia na trhu s bývaním necháva veľa ľudí vo vyčkávacej situácii, dúfajúc, že sa niečo zmení k lepšiemu. Predvídať vývoj na realitnom trhu je dnes veľmi ťažké. Jedna z mála istôt je fakt, že dlhodobo cena nehnuteľnosti vždy narastá....
> Čítať viac

Vychutnajte si leto vonku!

Leto je ideálnym obdobím na to, aby sme si užili čas vonku a vychutnali si príjemné počasie a slnečné dni. Ak máte vlastnú nehnuteľnosť s vonkajšími priestormi, máte šťastie. Prinášame vám tipy využitie terás, loggií, balkónov a záhrad.
> Čítať viac

Vylepšite svoju rekreačnú nehnuteľnosť

Rekreačné nehnuteľnosti, to sú chvíle úniku z dennej reality na chatu, či chalupu. S radosťami a odchodom na svoje obľúbené miesto sa však spájajú aj povinnosti ako údržba a obnova. Poradíme vám pár vylepšení, ktoré vám pobyt na vašom mieste oddychu postavia na úplne...
> Čítať viac

1 2 3 4 5 6 > >>