Byty Belanská

Byty Belanská ponúkajú nové bývanie v srdci Liptovského Hrádku. Moderné vnútorné obytné prostredie, dopĺňa vybavenosť samotného objektu, ako aj občianska vybavenosť v jeho bezprostrednom okolí. V Bytoch Belanská sa spája pešia dostupnosť na verejnú dopravu s pohodlným a rýchlym cestným spojením. Byty Belanská sú doplnené apartmánmi, ktoré robia z projektu skvelú investičnú príležitosť na čoraz vyhľadávanejšom hornom Liptove.

 

 

Menší počet moderných bytov a komplexne vybavená lokalita sú zárukou pre kvalitné bývanie a vysoký životný štandard. Byty Belanská poskytujú možnosti pre život aktívny, rodinný ale aj ten každodenný. Liptovský Hrádok sa pre svoje výhody malého mesta obklopeného prírodou stal vyhľadávaným pre život. Dostatok pracovných príležitostí, divoká príroda na dosah a skvelá dostupnosť sú jeho charakteristickými črtami.

Výborná lokalita Vám umožňuje vybrať sa ktorýmkoľvek smerom a spoznávať krásy Liptova.

 

 

V novo zrekonštruovanom polyfunkčnom dome na Belanskej ulici prinesie tento projekt celkovo 14 bytov a 6 apartmánov, všetky s terasou alebo balkónom. Byty budú dokončené v štandardnom vybavení, poskytujúc novým majiteľom priestor pre realizáciu vlastných predstáv a požiadaviek.

Samozrejmosťou budú plastové okná a plávajúce podlahy v izbách. V kúpeľni a WC zas bude položená pre tieto miestnosti praktickejšia dlažba. K bytom prislúchajú murované pivnice, parkovanie bude na vyhradených miestach. 

Realizácia výstavby bytov začne v druhom kvartáli 2021. Byty budú pripravené k nasťahovaniu pre nových majiteľov na konci roku 2022.