Apartmány Marina Liptov

Relax vo vodách Liptova

Apartmány Marina Liptov sa nachádzajú na západnom brehu Liptovskej Mary. Lokalita je známa blízkosťou archeologického keltského náleziska Havránok, kostolíkom presunutým na okraj priehrady pri jej výstavbe, či samotným priehradným múrom. Priamo pod kopcom je stredisko Marina Liptov so skvelou reštauráciou, fitness, či wellness centrom. Rovnako tu nájdete trávnatú pláž na relax pri vode. 

 

 

Za 8 minút jazdy autom ste vo Vodnom parku Bešeňová a za 11 minút v Aquaparku Tatralandia a za 15 minút k Kúpeľoch Lúčky. Váš apartmán je však v pokojnej časti mimo hektických turistických stredísk. 

 

Aktívna dovolenka na Liptove 

Ak radi oddychujete aktívne, Bobrovník pri Liptovskej Mare je to správne miesto pre vás. Pre milovníkov prechádzok sa ponúka nekonečný výber miest pri vode a v podhorí. Priamo v Chočských vrchoch zvládnete ľahké túry na Čereňovú skalu, Liptovský hrad, na menej známy Pravnáč, či do neďalekých známych dolín Prosieckej a Kvačianskej. Cyklisti si vychutnajú jazdu po ceste okolo Liptovskej Mary a horskí cyklisti zas množstvo cyklotrás v podhorí aj do dolín, ktoré sa napájajú priamo pri rezorte Marina Liptov. 
Vodná plocha ponúka ďalšie aktívne trávenie času. Paddleboarding, kajak, plávanie, veslovať či plaviť sa na jachte môžete vo vlastnej výstroji, no i so športovou výbavou požičanou zo strediska. 

V zime sa apartmány nachádzajú v strategickom trojuholníku troch významných lyžiarskych stredísk. Za 20 minút jazdy autom sa dostanete na Malinô Brdo pri Ružomberku, za 30 minút do Jasnej a za 40 minút do strediska Roháče-Spálená na Orave. 

 

 

Architektúra inšpirovaná plachetnicami 

Pre zachovanie esencie Liptovskej Mary je architektúra Apartmánov Liptov inšpirovaná plachetnicami. Tri moderné štvorpodlažné apartmánové domy disponujú štyrmi druhmi apartmánov s bezbariérovým prístupom. Vybrať si môžete ešte z tridsiatky z celkovo 33 apartmánov. Samozrejmosťou je garantované parkovacie miesto a funkčný turistický rezort len niekoľko krokov od vášho apartmánu. 

 

Prvé poschodie: terasa, predzáhradka, aj dostatok úložných priestorov

Máte veľa športovej výbavy a radi zostávate v kontakte s čerstvým vzduchom? Prvé poschodie je pre vás ako stvorené. Každý apartmán disponuje uzamykateľným skladom, dva apartmány v každej budove ponúkajú okrem bezbariérového prístupu aj predzáhradku a krytú terasu.

 

Druhé a tretie poschodie: vlastná lodžia, vykurovanie a súkromie 

Ak hľadáte miesto pre svoj druhý domov a zamilovali ste si Liptov, toto je voľba pre vás. Minimálne starosti s údržbou a maximálne pohodlie vám zabezpečia dvoj- a trojizbové apartmány s rozlohou od 56 do 68 m2 s vlastnou lodžiou. Elektrické podlahové vykurovanie a vlastný bojler na teplú úžitkovú vodu a v chodbe nájdete praktické zabudované úložné priestory. Ľahký prístup do apartmánov vám zabezpečí výťah, ktorý je samozrejmou súčasťou každej budovy. 

 

 

Štvrté poschodie: 360 stupňový výhľad na Tatry a Liptov z Luxusu  

Vystúpite z výťahu na štvrtom poschodí – a zhlboka sa nadýchnete. Naplní vás čistý liptovský vzduch, čistý priestor 277 metrov štvorcových len pre vás – a tie najkrajšie výhľady z terasy ktorá obklopuje váš apartmán zo všetkých strán. To sú tri luxusné veľkopriestorové apartmány na najvyšších poschodiach a s najlepším výhľadom. Dve spálne, dve samostatné kúpeľne, aj dve toalety dopĺňajú hlavný priestor pre život: rozľahlú obývaciu izbu s krbom, jedálňou a kuchyňou s barom na takmer 80 m2. Tromi východmi môžete kedykoľvek vyjsť na krytú terasu s výmerou 114 m2. Hlavná spálňa vás osloví pohodlnou kráľovskou posteľou, samostatne stojacou vaňou, šatníkom a prispôsobením priestoru k rozľahlým francúzskym oknám. Prajete si nerušný výhľad? Preferujete krb priamo pred posteľou? Radi vám Panorama Penthouse s 360 stupňovým výhľadom na Tatry a Liptov prispôsobíme podľa vašich predstáv. 

 

V prípade záujmu kontaktujte nášho realitného makléra:
Vladmír Pavlík
+421 905 555 171
pavlik-ZVNC-residence-real.sk