O nás

Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom. Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To  všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu. 

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1. mája 98/13 v  Liptovskom Mikuláši.