Pozemky Stošice / vypredané

Ponúkame Vám viac ako 100 pozemkov pre rodinné domy v pokojnej mestskej časti Stošice s novým vstupom z mestskej časti Podbreziny. Projekt IBV Stošice je rozdelený na 3 samostatné etapy, aby sme čo najlepšie vyhoveli Vám a mohli ste si užívať Vaše nové bývanie naplno od prvých chvíľ a zároveň boli čo najmenej rušení okolitým stavebným ruchom. 

Lokalita

Projekt IBV Stošice spája mestskú časť Stošice s druhou mestskou časťou Podbreziny odkiaľ je aj vedená hlavná prístupová cesta s chodníkom. Ak hľadáte prostredie, v ktorom nájdete nový domov vzdialený len pár minút od centra mesta a zároveň jedinečné spojenie aktívneho života v meste a príjemného oddychu na vidieku, ste na tom správnom mieste. Kompletnú občiansku vybavenosť moderného mestského človeka nájdete neďaleko na sídlisku Podbreziny. Len 10 minút pešo od Vášho nového domova nájdete obchody s potravinami, poštu, materskú školu, základnú školu, športoviská, detské ihriská, parky, reštaurácie, bankomaty a ďalšie služby. Zástavka MHD je taktiež v pešej dostupnosti 10 min. Prístup autom zabezpečí nová osvetlená dvojpruhová asfaltová cesta s chodníkom so vstupom z cesty III. triedy od sídliska Podbreziny.

Pozemok

Prevažná väčšina pozemkov je rovinatého charakteru. Na pozemku určenom pre samostatne stojaci rodinný dom s rozlohou od 600 m² nájdete priestor na všetko, čo Vám v klasickom mestskom byte chýba. S istotou nájdete miesto na hru, záhradku, bazén či altánok s poriadnym grilom. Ani pozemky určené na radovú výstavbu s výmerou od 401 m² nebudú ukrátené o vyššie spomínané benefity. S ich ideálnou južnou orientáciou určite nájdete spôsob, ako čo najefektívnejšie využiť slnečnú záhradu. Každý pozemok je pripojený na inžinierske siete: vodovod, splaškovú kanalizáciu a elektrickú sieť. Vysokorýchlostný internet zabezpečí pripojenie k optickému káblu.