PRVÝ LUXUSNÝ REZORT V JASNEJ / vypredané

DAMIAN JASNÁ HOTEL RESORT & RESIDENCES

Damian Jasná Hotel Resort & Residences vám ponúka na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Využite s rodinou a priateľmi voľný čas na aktívny oddych v najlepšom slovenskom lyžiarskom stredisku. Priamo na úpätí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostrednej blízkosti novej kabínkovej lanovky sa bude nachádzať prvý rezort svojho druhu na Slovensku - Damian Jasná.

Ponúkne vám vlastníctvo priestranného apartmánu s nádherným výhľadom na hory, dokončeného na kľúč luxusnými talianskymi značkovými interiérmi a najmodernejšími technológiami. K tomu nadštandardné služby exkluzívneho hotelového rezortu na svetovej úrovni a možnosť zaradiť apartmán na prenájom do Hotelového programu. 

Základné údaje

Celková úžitková plocha: 37,000 m2
Hotel: 54 štandardných izieb s rozlohou 35 m2 a 1 prezidentský apartmán s rozlohou 260 m2
Apartmány: 104 štúdií a 1-5 spáľňových apartmánov s rozlohami od 40 m2 do 120 m2 s výškou stropov od 285 do 320 cm;
18 luxusných rohových apartmánov s rozlohami od 110 m2 do 270 m2; Exkluzívna kolekcia piatich penthousov s rozlohami od 200 m2 do 600 m2
Wellness, Spa & Fitness centrum: 1,500 m2 na dvoch podlažiach
Detský svet: 300 m2
Konferenčné centrum: 1,650 m2 / 8 samostatných konferenčných miestností, hlavná sála s kapacitou max 500 osôb
Parkovanie: 193 vnútorných garážových státí, Valet parking
Gastronomické zariadenia: reštaurácia, mikropivovar, vinotéka, SkyBar, kaviareň, mini potraviny, lobby bar, atď.
Ostatné zariadenia: obchody, požičovňa a úschovňa lyží a byciklov, detské ihrisko, herňa, klzisko, atď.

 

 

Apartmány

Rezidenčná časť Damian Jasná Hotel Resort & Residences ponúka do vlastníctva 104 štúdií a 1-5 spáľňových apartmánov s veľkými oknami s výhľadom na Chopok alebo Demänovskú Dolinu, 18 luxusných rohových apartmánov a exkluzívnu kolekciu piatich trojpodlažných penthousov s vlastným wellness a vírivým bazénom. Každý apartmán má vlastný balkón alebo terasu. Majitelia majú možnosť dokúpiť si garážové parkovacie miesta a skladový priestor.

Vďaka kombinácii moderných interiérov od renomovaných dizajnérov s kvalitnými tradičnými materiálmi majú apartmány Damian unikátnu horskú atmosféru, ktorá vám ponúkne inšpiratívny únik z každodenného života. Vďaka najmodernejším technológiám a nadštandardným službám zabezpečíme vám a vašej rodine absolútne pohodlie. Navyše vám ponúkame možnosť zaradiť svoj apartmán do hotelového programu a vy získate príjmy z jeho prenájmu.

Apartmány ponúkame dokončené na kľúč v dvoch prevedeniach Deluxe a Premium – s kompletne zariadenými interiérmi, vrátane sanity, spotrebičov a všetkých doplnkov, pripravené na okamžité užívanie. Všetko v nadštandardnom prevedení, s použitím najkvalitnejších materiálov.

Najmodernejšie technológie budú neoddeliteľnou súčasťou Damian Jasná. Vstup do výťahov budú kontrolovať biometrické technológie. Inteligentný integrovaný riadiaci systém, kontrolovaný aplikáciou na vašom smartfóne kdekoľvek na svete, vám zjednoduší život a ušetrí energie. Vašim smartfónom dokážete odomknúť/uzamknúť váš apartmán, ovládať svetlá, teplotu v každej miestnosti, Tv alebo HD ozvučenie, pustiť si akýkoľvek film z iTunes, Youtube, atď. Samozrejmosťou je prístup na bezdrôtový vysokorýchlostný internet, telefónna a faxová linka, HDTV, interaktívny TV systém s prístupom k hudbe, filmom a hrám.

 

 

U nás sa relax stane vašim životným štýlom

Predajom apartmánu naše služby nekončia, práve naopak. Vďaka komplexnej škále zariadení a služieb na najvyššej úrovni, vám ponúkame dovolenkové apartmány so všetkým, čo k nim patrí. Ale je to hlavne pozornosť k individuálnym požiadavkám klientov, ktorá odlišuje našu ponuku od iných projektov. Pred svojím príchodom nás napríklad môžete požiadať o nákup obľúbených potravín a tie vás potom budú čakať naukladané v chladničke. Pred odchodom vám zasa vyčitíme a uskladníme športové potreby, tak aby boli pripravené na ďalšie použitie. Samozrejmosťou je milý, ochotný a skúsený personál.

Je v našom záujme, aby ste svoj apartmán využívali čo najviac, budeme vás preto pravidelne informovať o novinkách, špeciálnych akciách a motivovať vás k príchodu organizáciou podujatí a aktivít, tak aby ste sa tešili na ďalší pobyt.

Sme tu pre Vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, pripravení uspokojiť tú najnáročnejšiu klientelu.

 

  

 

 

 

Lokalita

Každý pozná najväčšie a najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná. Nie každý však pozná jeho najkrajšie zákutia a skryté poklady. Jedným z nich je aj malebné Vrbické pleso. Práve pri ňom sa bude nachádzať Damian Jasná - na úpätí Chopku, priamo v srdci Jasnej.

Vďaka novej modernej kabínkovej lanovke v bezprostrednej blízkosti si budete môcť obuť lyžiarky a vyraziť na svah bez šľapania, či cestovania autom. Okrem skvelej lyžovačky si môžete vychutnať širokú škálu zimných a letných indoorových a outdoorových aktivít a atrakcií priamo v stredisku a v blízkom okolí slovenského najnavštevovanejšieho regiónu Liptova.

  

Ak ste v Jasnej boli už dávno, možno vás prekvapí, ako sa za tie roky zmenila. Vďaka rozsiahlym investíciám pribudli nielen zjazdovky, lanovky a zasnežovanie, ale aj bary, reštaurácie, obchody... Tieto investície neskončili a Jasná neustále napreduje. V blízkej budúcnosti je napríklad plánovaná aj výstavba komerčno-zábavného centra. Všetko za účelom zvýšenia kvality a komfortu vášho pobytu.

Damian Jasná Hotel Resort & Residences sa bude nachádzať približne 200 m juhovýchodne od Vrbického plesa, medzi Hotelom Grand a Vrbickým plesom, v centre lyžiarskeho strediska Jasná, obec Demänovská Dolina, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Pre presné zobrazenie polohy na Google Maps prosím kliknite sem.

Hlavným prístupovým bodom do strediska je 16 km vzdialené mesto Liptovský Mikuláš, s výborným železničným i cestným spojením z Bratislavy aj Košíc. Liptovský Mikuláš leží na hlavnej železničnej trati č. 180 Žilina - Košice. Jeho južnou časťou prechádza diaľnica D1 a nachádza na križovatke ciest I/18 a II/584. 

Leteckou dopravou je stredisko prístupné vďaka priaznivej vzdialenosti k trom medzinárodným letiskám – 55 km od letiska Poprad – Tatry, 184 km od Košíc a 179 km od letiska Krakow. Letisko Žilina s pravidelnými letmi z Prahy je vzdialené 104 km.

Radi vás presvedčíme o jedinečnosti projektu, ktorý prevýši všetky vaše požiadavky a očakávania. 
Navštívte nás v showroome v Jasnej, otvárame v apríli 2016. Predpredaj apartmánov spúšťame za uvádzacie ceny.