Bývať v nájme, alebo si byt kúpiť? Teraz môžete oboje!

 

 

Protiinflačná pomoc 

Aby ste už viac nemuseli čakať s novým bývaním, prinášame vám novú „protiinflačnú“ pomoc s bývaním. Bývať vo svojom novom jednoizbovom byte vo výhodnej lokalite Liptovského Hrádku môžete už zajtra vďaka okamžitému prenájmu. Dostanete k dispozícii byt, ktorého vybavenie vrátane kuchyne môžete prispôsobiť svojmu vkusu. Nájomné platíte developerovi nehnuteľnosti, spoločnosti Verex, energie potom samostatne ich jednotlivým dodávateľom. 

 

 

V čom spočíva výhoda takéhoto bývania? 

 

Pri podpise nájomnej zmluvy zároveň podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. V nej vám garantujeme, že nech ceny nehnuteľností porastú akokoľvek, vy si byt, v ktorom už bývate, môžete odkúpiť kedykoľvek v priebehu najbližších piatich rokov za nezmenenú cenu. A tak, kým sa priemerne nehnuteľnosť zhodnocuje na trhu o 5%, vy si aj o päť rokov môžete byt kúpiť za cenu, koľko stojí dnes.

 

 

Bonus pre vás – splácajte si byt bezúročne

 

Svoj byt si môžete popri nájomnom bývaní bezúročne splácať už dnes. S pravidelnou dobrovoľnou dodatočnou mesačnou splátkou podľa vašich možností, sa vám každá mesačná splátka odpočítava z kúpnej ceny nehnuteľnosti. Jej výška je na individuálnej dohode Vás s developerom a nie je povinná. Keď sa rozhodnete byt odkúpiť, bude jeho cena lacnejšia o tieto splátky, pričom značne ušetríte na úrokoch, ktoré by ste pri bežnej hypotéke či pôžičke museli splácať. Tu si jednoducho znižujete cenu bytu, ktorý ešte len kúpite v budúcnosti. 

 

 

Flexibilné riešenie pre flexibilný život 

 

Možno dnes ešte neviete, kde budete za päť rokov. No bývať potrebujeme všetci. Preto vám prinášame kombináciu nájmu s možnosťou garantovaného odkúpenia – príležiitosť, akú vám iní developeri, či banky neumožnia. 

Pre viac informácií, či v prípade záujmu, je vám k dispozícii náš maklér Ján Kakoš na telefóne 0901 705 709, alebo jan.kakos-ZVNC-residence-real.sk