Ako predáte svoju nehnuteľnosť bez starostí?

 

S realitnou kanceláriou Residence.

Ako Liptáci a odborníci na nehnuteľnosti svoju prácu poctivo a zodpovedne robíme už dvanásty rok. Chcete mať skôr na účte veľkú sumu peňazí než nehnuteľnosť, ktorá vám stojí ladom? Najlepší čas na predaj je práve teraz.

Ako na to? Takto bude vyzerať naša spoločná cesta:

 

 

1. Podebatujeme

Nezáleží na tom, či prijmete naše pozvanie na kávu do našej kancelárie v centre Liptovského Mikuláša, alebo dáte prednosť tomu, aby sme my prišli k vám domov. Takáto debata je nezáväzná, nič vás nebude stáť a je len na vás, či budete pri predaji chcieť naďalej spolupracovať s nami.

 

2. Ohodnotíme

Ak máte predstavu o cene, za akú chcete nehnuteľnosť predať, poviete nám ju a my sa budeme snažiť dostať sa k nej čo najbližšie. Zároveň vám však na rovinu povieme, či je vaša požiadavka reálna a navrhneme cenu z nášho pohľadu. Ten sa opiera o roky skúseností, dennodenné sledovanie diania v realitách na Liptove, aj o aktuálny vývoj na trhu.

 

 

 

3. Obzrieme

Určite sa musíme na nehnuteľnosť prísť pozrieť. Posúdime jej stav, prednosti aj nevýhody a na základe návštevy za vás vytvoríme popis predajného inzerátu. Zároveň nehnuteľnosť nafotíme a ak to bude vhodné, použijeme na fotografie aj dron.

 

 

4. Spropagujeme

Vašu nehnuteľnosť spropagujeme na internete: na sociálnych sieťach, na našej webovej stránke, na všetkých významných realitných portáloch, aj cez emaily, ktoré raz mesačne posielame tisíckam našich kontaktov.

 

5. Obhliadneme

Keď sa objavia záujemcovia, prídeme s nimi nehnuteľnosť obhliadnuť tak, aby ste s tým nemali žiadne starosti.

 

6. Vybavíme papierovačky

S reálnym záujemcom pre vás pripravíme zmluvu a všetky potrebné papierovačky. Poradíme vám, čo všetko budete ako vlastník musieť urobiť, aby sa nehnuteľnosť podarilo predať. Vďaka predaju cez nás sa zbavíte množstva starosti a financií, ktoré by vás čakali, ak by ste sa rozhodli pre predaj na vlastnú päsť. 

 

 

Čo vás od nás ešte delí?

Jediný telefonát. Môžeme ním začať obyčajné spoznanie dobrých ľudí, ale aj veľmi úspešný obchod. Na oboje sa však budeme tešiť.

0901 705 701