Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj apartmán v Apartmánovom dome Štiavnica.
Celý komplex sa nachádza v krásnom, horskom prostredí za Liptovským Jánom, na začiatku vyhľadávanej Jánskej doliny.
Samotný apartmán je na prízemí a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynskou časťou, spálne a kúpeľne a je kompletne zariadený.
V spálni sa nachádza manželská posteľ a komoda. Obývačka je zariadená rozkladacou pohovkou, ktorá slúži ako prístelka pre 2 osoby, stolík a TV so satelitným príjmom. Jej súčasťou je kuchynská linka, malý jedálenský stôl s 2 stoličkami, chladnička, elektrická varná doska, mikrovlnná rúra a tiež príbory a riad..
V kúpeľni je priestranný sprchový kút, wc je súčasťou kúpeľne.
Z obývacej časti sa vychádza na balkón, orientovaný na sever, takisto na sever je orientované aj okno zo spálne.
Vykurovanie je zabezpečené tepelným čerpadlom, takisto aj ohrev vody. Každý apartmán má vlastné merače tepla. Mesačné náklady sú približne 129 000 €.
Veľkou výhodou je možnosť diaľkového ovládania kúrenia v apartmáne.
Okrem krásneho prostredia je výhodou aj wellness s bazénom, saunami a oddychovou miestnosťou.
Ak ste človek, ktorý sa aktívne venuje turistike, plávaniu, lyžovaniu, ktorý sa rád pohybuje v prírode v lete aj v zime, tak toto je presne miesto,
kde sa oplatí investovať. Liptovský Ján sám osebe poskytuje veľké možnosti na turistiku, odtiaľto sa vyráža na túry na Ďumbier či Poludnicu.
Ak radi plávate, v neďalekej zotavovni Máj je zase veľký, krytý plavecký bazén s minerálnou vodou a tiež vonkajšie letné kúpalisko.
A ak máte po celodennej túre chuť na dobré jedlo, je tu koliba Strachanovka, známa svojou typickou slovenskou kuchyňou, pre gurmánov je určená reštaurácia hotela Liptovský dvor.
Cena apartmánu je 129 000 EUR.
V prípade záujmu o apartmán, pre viac informácií, volajte agenta Vladimír Pavlík, 0905 - 555 171.
Kontaktný formulár: