Päť najdrahších a päť najlacnejších nehnuteľností Liptova v našej ponuke

V širokom portfóliu na predaj sme sa pozreli na tie najdrahšie a aj tie najlacnejšie nehnuteľnosti, ktoré má Residence Real v ponuke.

Päť najdrahších

V pätici najdrahších realitných ponúk v našom portfóliu sú nehnuteľnosti, ktoré sa predávajú v cenovom rozpätí od 390 000 do 490 000 eur. Sú to všetko objekty určené na podnikanie – chaty a penzióny. Ich vysoká cena je teda odôvodnená návratnosťou z podnikania.

Lokalita tu tiež hrá významnú úlohu: štyri z piatich objektov sa nachádzajú v Demänovskej Doline, ktorá je najprominentnejšou a najdrahšou lokalitou pre investičné nehnuteľnosti Liptova. Posledná ponuka je v obci Bobrovec.

Pozrite si, ktoré to sú, tu.

Päť najlacnejších

Päť najlacnejších nehnuteľností s presnou cenou v našej ponuke – to sú pochopiteľne pozemky. Tie najlacnejšie sú od ceny 30 000 eur a nachádzajú sa v menej frekventovaných oblastiach regiónu – ako je Vyšná Boca, či Kráľova Lehota. Do pätice nehnuteľností s najnižšou cenou sa dostal i starší rodinný dom v Partizánskej Ľupči, obchodný priestor a dokonca aj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši.

Prehľad aktuálne najlacnejších nehnuteľností s presnou cenou nájdete tu.

Absolútne najluxusnejšia nehnuteľnosť 

Tu je jedna čerešnička na torte: Vlajkovou loďou našich predajov je projekt Damian Jasná Hotel Resort & Residences. A tu je to najdrahšie z neho. Penthouse na vrchnom poschodí projektu Damian Jasná má 218 m2 a k tomu terasu o rozlohe 31 m2.

Jeho okná siahajú cez dve poschodia a z výšky siedmeho poschodia ponúkajú jedinečný výhľad na Chopok. Budúci majiteľ bude mať v rámci tohto mezonetu aj vlastnú saunu.

Najluxusnejší horský apartmán na Slovensku sa ponúka za cenu 1 386 000 eur s DPH.

O ponuke mezonetových apartmánov v projekte Damian Jasná si viac prečítate tu.