RESIDENCE vždy podporuje podujatia v našom regióne. Jedným z nich je aj 123athlon, unikátne zoskúpenie 3 športových podujatí do 1 série, i toto leto mieri na Liptov! Pridaj sa k nám, zaži s nami nezabudnuteľné dobrodružstvo a stretni mnohých športových nadšencov svojho druhu. Leto 2017 na Liptove sa nesie v znamení športom nabitej atmosféry!

Night Run - #run
Už v poradí 4. sériu 123athlon-u tradične otvorí nočný beh ulicami Liptovského Mikuláša. Hromadný štart sa uskutoční na Námestí osloboditeľov 15. Júla 2017 a na štart sa postavia bežci, ktorí si môžu zabehnúť 1 alebo 2 mestské okruhy s dĺžkou 5 km.
Či už patríš k úplným amatérom, rekreačným bežcom, skúseným profesionálom alebo rodine hľadajúcej dobrodružstvo, NightRun má čo ponúknuť i tebe. Jedinú vec, ktorú si so sebou máš priniesť je dobrá nálada.
„Teší nás, že z roka na rok sa počet účastníkov zvyšuje" hovorí hlavný organizátor podujatia Martin Krajči a dodáva „Vidina početnej skupiny nadšených a spokojných bežcov, ktorí si naplno užívajú každú sekundu podujatia, je našim hlavným motivátorom a zároveň najväčšou satisfakciou".
Cross Duatlon - #bikerun
Kombinácia dvoch športových disciplín, cyklistiky a behu, v jednom preteku – 5. August 2017 v malebnom prostredí Hrabova, Ružomberok. Pretekári prekonajú dva úseky trate s rovnakou dĺžkou – 4,5 km a nastúpajú niečo málo cez 400 výškových metrov aby prišli do cieľa na Malinôm Brde.
 
Cross Triatlon - #swimbikerun
Unikátnu sériu podujatí a zároveň letnú sezónu uzavrie Cross Triatlon, v ktorom sa k behu a cyklistike pridá i plávanie. Trať je vytýčená v okolí Liptovskej Mary a aj tento rok sa pretekári môžu tešiť na jej crossovú verziu. Plavecká časť bude vo vodách Liptovskej Mary v dĺžke 0,5 km, cyklistickú časť tvorí asfaltový povrch a poľné cesty v dĺžke 15 km a bežecká časť je vytýčená na poľnej ceste v dĺžke 5 km.
 
Na všetkých účastníkov čaká okrem jedinečnej, športovo-adrenalínovej atmosféry a množstva zábavy i oceňovanie prvých 3 pretekárov v každej kategórií na záver pretekov vrátane tomboly a vyhodnotenia výsledkov pretekárov, ktorí absolvujú celú sériu 123athlonu.
Ak sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete na podujatí aktívne zúčastniť, tak sa neváhajte pripojiť ako diváci. Príďte podporiť svojich priateľov, či známych a povzbuďte ich tým k vynikajúcemu športovému výkonu